Ürünler

Hem elektrikli hem de içten yanmalı motorlar için yüzlerce özel yapım pervane tasarladık ve ürettik. Müşterilerin benzersiz ihtiyaçları için benzersiz çözümler üretiyoruz.

TCP Serisi

İnsansız Hava Aracı pervanenelerini Karbon fiber malzemeden 300 mm'den 1000 mm'ye kadar farklı isterlerde (itme, devir, tork) tasarlayıp üretebiliyoruz.

TWP Serisi

İnsansız Hava Aracı pervanenelerini Ahşap malzemeden 220 mm'den 1200 mm'ye kadar farklı isterlerde (itme, devir, tork) tasarlayıp üretebiliyoruz.

TPP Serisi

İnsansız Hava Aracı pervanenelerini Plastik malzemeden 75 mm'den 700 mm'ye kadar farklı isterlerde (itme, devir, tork) tasarlayıp üretebiliyoruz.

Havalandırma Pervaneleri

Soğutma kulelerinde kullanılan ve havalandırma amaçlı tüm pervaneleri farklı isterlerde (devir, güç) tasarlayıp üretebiliyoruz.

Tekne Pervaneleri

Teknenize özel yüksek verimli pervane tasarlayıp üretebiliyoruz.

Karbon Levha ve Boru

İstenilen ölçülerde ve kalınlıkta karbon fiber levha ve boru üretebiliyoruz.

400 mm hava aracı pervanesi

Savunma sanayiinde çokça kullanılan 16'' boyutundaki pervaneyi iyileştirilmiş verimi ve tasarımı ile ürettik.

6 kw Tekne Pervanesi

Navarc Mühendislik ve Teknoloji Şirketi'nin ürettiği ismi SOLARANGE olan güneş enerjili teknede kullanılan 6 kw'lık e-propulsion kıçtan takma motorunun orijinal pervanesi yerine üretilmiştir. %3 verim artışı sağlanmıştır.

1,5 kw Tekne Pervanesi

Yıldız Teknik Üniversitesi Solar Boat Takımı'nın Hollanda'da ki Solar Sport One yarışında yarışmak üzere ürettiği 6 Metrelik Trimaran Güneş Enerjili Tekne'nin pervanesidir. Pervanenin maksimum verimi %71'dir.